wersja testowa serwisu

Biegacze w centrum Bełchatowa. Kilka ulic zostanie zamkniętych dla ruchu!

Biegacze w centrum Bełchatowa. Kilka ulic zostanie zamkniętych dla ruchu!
Pixabay

W najbliższą niedzielę, 17 października ulicami w centrum Bełchatowa przebiegną zawodnicy biegu "Piątka szyta na miarę" w związku z tymprzez godzinę zmieniona zostanie organizacja ruchu w centrum miasta. O które ulice chodzi? Sprawdź w poniższym artykule!

Trasa biegu „Piątka szyta na miarę" prowadzić będzie przez kilka bełchatowskich ulic, a to wiąże się z tymczasową zmianą organizacji ruchu w mieście. W godzinach od 11.00 do 12.00 całkowicie wyłączone z ruchu będą:

  • ulica Lecha i Marii Kaczyńskich,
  • ulica Plac Wolności,
  • ulica Czyżewskiego do skrzyżowania z ulicą Północną,
  • ulica Północna do skrzyżowania z ulicą Grota Roweckiego i ulicą Targową,
  • ulica Grota Roweckiego do skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego,
  • ulica Bawełniana.

Częściowo wyłączona z ruchu zostanie: ulica Pabianicka od skrzyżowania z Bawełnianą do Placu Narutowicza. Tam ruch będzie odbywał się wahadłowo.

Organizatorzy proszą kierowców, by na trasie biegu, w trakcie trwania zawodów, zachowali szczególną ostrożność. Warto pamiętać, że na tym obszarze przekraczanie ulic dozwolone jest jedynie w miejscach do tego wyznaczonych przez służby mundurowe, osoby uprawnione do kierowania ruchem drogowym oraz organizatorów.

W niedzielnej rywalizacji wystartować może nawet 150 biegaczy. Dodatkowo w oddzielnym biegu, zmierzą się rodzinne drużyny. Więcej o "Piątce szytej  na miarę" pisaliśmy w artykule >>> KLIK.