wersja testowa serwisu

Zaproszenie na spotkanie on-line “Z przygodą przez świat”

pexels-photo-2312369

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Sieradzu zaprasza na spotkanie z Karolem i Aleksandrą Lewandowskimi, podróżnikami, blogerami, autorami książek, którzy opowiedzą o swojej podróży "busem przez świat" przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady - "Z przygodą przez świat".

Spotkanie odbędzie się 25 listopada 2020 r. (środa) o godzinie 18.00 w formule online.
Transmisja pojawi się na fejsbukowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/938245859993543/
Aby nie zapomnieć można także zapisać się na powiadomienie mailowe - www.sklep.busemprzezswiat.pl/sieradz2020
W dniu wydarzenia zainteresowani otrzymają link do transmisji.

W związku z formatem ONLINE, książki autorów można zakupić jedynie w sklepie internetowym: www.sklep.busemprzezswiat.pl

Autorzy bloga Busem przez Świat w ponad 70 dni pokonali starym busem prawie 20.000 kilometrów przez drogi i bezdroża Alaski i Kanady. Odwiedzili najpiękniejsze parki narodowe, szukali złota i tropili rosomaki. Spotkali dziesiątki niedźwiedzi, pływali kajakami po lodowcu i trafili na morderstwo w Twin Peaks. Zmierzyli się ze szlakiem do autobusu z Into the Wild i odnaleźli Polaka w motelu widmo. Z nimi poznasz Północ taką, jaka jest naprawdę – dziką, nieprzewidywalną i ucząca pokory. Na spotkaniu opowiedzą o swoich przygodach oraz zdradzą sposoby na tanie podróżowanie po Alasce i Kanadzie.

O autorach:

Karol i Ola Lewandowscy - rocznik 1988, on z wykształcenia magister robotyki, ona magister politologii. Podróżnicy, blogerzy, autorzy filmów i książek podróżniczych. Odwiedzili ponad 60 państw na 5 kontynentach i charakterystycznymi kolorowymi busami przejechali ponad 500 tysięcy kilometrów. Nagrodzeni tytułami: Blog Roku 2014, Twórca Wideo Roku 2015, Traveler National Geographic 2018 i Bloger Roku 2019.
www.busemprzezswiat.pl

Źródło: Starostwo Powiatowe w Sieradzu