wersja testowa serwisu

W ten czwartek spiszesz się podczas zakupów w Uniejowie

2019-08-23

W najbliższy czwartek, 16 września do Uniejowa przyjedzie Spisobus. Mobilny punkt obsługi GUS umożliwi wzięcie udziału w obowiązkowym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 osobom, które nadal tego nie zrobiły.

Spisobus oraz specjalne stanowisko obsługiwane przez osobę uprawnioną do przeprowadzenia spisu online będzie do Państwa dyspozycji:

w czwartek, 16 września 2021 r.

w godzinach: 9⁰⁰ – 14⁰⁰

na parkingu sklepu sieci Biedronka

(Uniejów, ul. Ogrodowa 14)


Spisywać można się na kilka sposobów. Dostępni są rachmistrze we wszystkich formach – telefonicznie, ale też osobiście – w domu spisującego i w organizowanych punktach (dla mieszkańców naszej gminy istnieje możliwość spisania się z pomocą asystenta w Urzędzie Miasta w Uniejowie w godzinach pracy urzędu). Jest też dostępny samospis internetowy. Jeżeli jednak do naszych drzwi zapuka rachmistrz, trzeba mu udzielić odpowiedzi na zadane pytania. Spis potrwa do końca września.

Przypomnijmy, iż udział w Narodowym Spisie jest nie tylko prawnym obowiązkiem ale również powinnością obywatelską, a za odmowę udziału w badaniu może zostać nałożona kara grzywny.

Źródło: UM Uniejów