W marcu koncert "NOWOSIELSKI Audiovisual Misterium”

Nowosielski-Audiovisual

Towarzystwo Muzyczne Fermata i Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Sieradzu mają przyjemność zaprosić Państwa na nietuzinkowy koncert. 12 marca 2024 r. o godzinie 18:00 w Sali Koncertowej PSM I st. w Sieradzu zagra, znane już sieradzkim melomanom, Trio Artura Dutkiewicza. 

Dla pianisty improwizatora Artura Dutkiewicza inspiracją do przedstawienia utworów o charakterze kontemplacyjnym, skomponowanych na fortepian, kontrabas i perkusję, łączących elementy muzyki improwizowanej, współczesnej, klasycznej i jazzu stało się malarstwo Nowosielskiego. Powstał projekt "NOWOSIELSKI Audiovisual Misterium".

Podczas koncertów wyświetlane będą, zsynchronizowane z dźwiękiem, tworzone „na żywo" przez malarza i artystę wizualnego - Andrzeja Wąsika kolaże i wizualizacje z fragmentami obrazów Jerzego Nowosielskiego w formie wielkoformatowych videoprojekcji.

Organizatorzy dziękują sponsorowi tego wydarzenia, którym jest Miejski Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Sieradzu. Dzięki finansowemu zaangażowaniu sponsora możecie Państwo bezpłatnie uczestniczyć w koncercie. Ograniczona liczba wejściówek dostępna będzie w sekretariacie szkoły w godzinach 10:00 – 18:00 od poniedziałku do piątku.

Serdecznie zapraszamy.