W hali sportowej w Warcie odbył się turniej siatkarski

9180
fot. Gmina Warta

6 stycznia w Hali Sportowej w Warcie odbył się turniej siatkarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Koksownia. W imprezie wzięło udział 11 drużyn, reprezentujących różne regiony i miasta.

Turniej cechował się bardzo wysokim poziomem rywalizacji, a zawodnicy zaprezentowali umiejętności na najwyższym poziomie. Na pierwszym miejscu

uplasowali się zawodnicy z drużyny Tarpany Ostrzeszów, zdobywając tytuł zwycięzców turnieju. Drugie miejsce przypadło drużynie Highball Poznań, która także imponowała swoją grą. Na trzecim miejscu znaleźli się reprezentanci Plaży Strumiany z Burzenina, zdobywając brązowy medal.

Warto również podkreślić wysiłek drużyny gospodarzy, Koksowni Warta, która mimo zaciętej rywalizacji zajęła zaszczytne czwarte miejsce. Ich determinacja i zaangażowanie zyskały uznanie publiczności. Turniej Stowarzyszenia Koksownia był nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji społeczności związanej z tym sportem. Atmosfera panująca na hali sportowej była pełna entuzjazmu i współzawodnictwa.

- Wszystkie drużyny zasługują na pochwałę za udział w turnieju, który przyczynił się do promocji sportu oraz umocnienia więzi między uczestnikami. Jesteśmy dumni z udanego wydarzenia, które z pewnością zostanie zapamiętane przez wszystkich uczestników i kibiców - mówi Hubert Nowak, prezes Stowarzyszenia Koksownia.


Drużyny, które wzięły udział w turnieju:

Plaża Strumiany z Burzenina

Projekt Highball z Poznania

OpiekunUbezpieczenia.pl z Łodzi

KOKSOWNIA z Warty

EMP Sieradz z Sieradza

Tarpany Ostrzeszów z Ostrzeszowa

Atomówki z Warty

Parzew Team z Parzewa

KS Libero Czarnocin z Czarnocina

Łapanka Team z Turku

Bad Boys z Tądowa

Źródło: Gmina Warta