wersja testowa serwisu

Spotkanie autorskie z Markiem Lorencem w Powiatowej Bibliotece Publicznej

pexels-photo-373465
zdj. ilustracyjne

Powiatowa Biblioteka Publiczna serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie dla całych rodzin... szczególnie młodych piłkarzy. Spotkanie z książkami, autorem, ale też poniekąd bohaterami książek. Co oznacza ta tajemnica? Zapraszamy 14.09.2021 o 16:30.

Mieszko od zawsze marzył o byciu piłkarzem. Dzień, w którym dołączył do drużyny Czarnych Pum, należał do najważniejszych w życiu naszego sześciolatka. Dziś Mieszko jest piłkarzem grającym w I lidze, kiedyś on i jego przygody na boisku stały się bohaterami cyklu książek dla najmłodszych.


Przygody Mieszka to nie tylko pełne przygód i nagłych zwrotów historie, ale i lektura obowiązkowa każdego małego sportowca! Ile waży prawdziwa futbolówka? Czy z wapna na boisku jest jakiś pożytek? Po co komu biedronki i gały? I dlaczego trener zabrania kopać się w czoło?

Marek Lorenc – dziennikarz sportowy, wieloletni zawodnik i trener piłkarski, nauczyciel wychowania fizycznego, autor regionalnych programów edukacyjnych („Szkoła Marzeń", „Z Sieradza na Euro 2012"). Prywatnie tata Zuzi i Mieszka, obiecującego piłkarza, który kilka dni temu spełnił jedno ze swoich piłkarskich marzeń.

To spotkanie nie tylko dla dzieci, ale całych rodzin przyszłych piłkarzy.

Źródło: Starostwo Powiatowe Sieradz