wersja testowa serwisu

Śmiertelny wypadek na drodze S8. Osobówka dachowała i zderzyła się z samochodem ciężarowym

259-128245

Sieradzcy policjanci po nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na drodze ekspresowej S-8 w kierunku Łodzi pomiędzy węzłami Sieradz Wschód i Sieradz Południe. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł mężczyzna podróżujący renault scenic.

Do wypadku doszło 31 marca 2021 roku około godzinie 22.30 na drodze ekspresowej S-8 w kierunku Łodzi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nieustalony na chwilę obecną kierujący renault scenic prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Auto dachowało i uderzyło w jadące w tym samym kierunku ciężarowe volvo. Na miejscu skierowane zostały służby ratunkowe, które udzieliły pomocy poszkodowanym.

Osobowym renault podróżowali trzej mężczyźni. Niestety jeden z nich , którego tożsamość nie jest jeszcze znana poniósł śmierć na miejscu. Pozostali dwaj mężczyźni w wieku 26 i 32-letni mieszkańcy powiatu wołomińskiego z obrażeniami ciała zostali hospitalizowani w sieradzkim szpitalu. Kierujący volvo 41 – letni mieszkaniec Wrocławia, nie odniósł żadnych obrażeń, był trzeźwy. Na miejscu pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Sieradzu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki. Zabezpieczono miejsce wypadku, wykonano oględziny i zebrano zostały ślady związane ze zdarzeniem. Przez kilka godzin droga była zablokowana, policjanci zorganizowali objazdy.

Policja apeluje o ostrożność, rozsądek i więcej wyobraźni na drodze!

Źródło: Policja Sieradz