wersja testowa serwisu

Śmiertelne potrącenie w Sieradzu. Nie żyje kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych

259-122932
fot. KPP w Sieradzu

Sieradzcy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na Alei Grunwaldzkiej w Sieradzu. Kierujący osobowym Mitsubishi potrącił 69-letnią mieszkankę Sieradza przechodząca przez przejście dla pieszych. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło 17 listopada około godz. 17.15. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący od ul. Jana Pawła II 68-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący Mitsubishi Colt potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 69-letnią kobietę.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe. Niestety pomimo wysiłku służb medycznych piesza zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Zbadali również stan trzeźwości kierowcy. Wynik wskazał, że był on trzeźwy. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają policjanci z wydziały dochodzeniowo–śledczego sieradzkiej komendy.

Policjanci proszą również wszystkie osoby, które były świadkami tego wypadku o kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie w godz. 7.30 – 15.30 pod numerem tel. 47 845 17 14.