Śmierć na drodze w Sieradzu. Nie żyje 42-letnia kobieta

policja---tasma

Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego na ulicy Sienkiewicza. Kierująca renault potrąciła przechodząca przez oznakowane przejście 42-letnią kobietę. Niestety piesza zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Apelujemy o ostrożność.

We wtorek, 26 września około godziny 5.30 na oznakowanym przejściu dla pieszych na ulicy Sienkiewicza w Sieradzu doszło do potrącenia kobiety. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, jadąca od strony Zduńskiej Woli 46-letnia kobieta kierująca osobowym renault, na prostym odcinku drogi potrąciła przechodząca przez oznakowane przejście 42-letnią kobietę. 

- Wezwane na miejsce służby ratunkowe udzieliły pomocy poszkodowanej. Kobieta w stanie ciężkim trafiła do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Pracujący na miejscu policjanci z udziałem technika kryminalistyki wykonali oględziny, zebrali ślady związane ze zdarzeniem oraz przesłuchali świadków. Badanie stanu trzeźwości kierującej samochodem wskazało, że była trzeźwa. Okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo - mówi aspirant sztabowy Agnieszka Kulawiecka.