Sieradz: Goł-Trans z pucharem Grand Prix

aktualnosci_bd0428dbc140622198d61f7003267bd5_view2

Drużyna Goł-Trans triumfowała w cyklu Grand Prix Sieradza w Halowej Piłce Nożnej w sezonie 2022/2023. Zespół ze Złoczewa wygrał piąty– finałowy turniej cyklu pieczętując tym samym swoją supremację w tym sezonie

W finale turnieju finałowego, w którym uczestniczyło osiem najlepszych ekip w klasyfikacji generalnej po czterech turniejach, spotkały się Goł Trans Złoczew - Scanfil, a mecz zakończył się wynikiem 1:0. W meczu o trzecie miejsce drużyna Natal Sport zmierzyła się z drużyną Lekko spoceni i wygrała 5:1.

W klasyfikacji generalnej zwycięzcy (Goł Trans Złoczew) zgromadzili w sumie 40 pkt. Kolejne miejsca zajęły: Scanfil Sieradz – 33 pkt, Grajki Team – 28 pkt, Natal sport – 19 pkt

Najlepsze zespoły turnieju finałowego zostały nagrodzone pucharami i nagrodami, dodatkowo czołowa czwórka klasyfikacji generalnej również otrzymała puchary i nagrody rzeczowe oraz talony na zakup sprzętu sportowego. Pamiątkowe statuetki trafiły również do wyróżniających się zawodników całego cyklu, a otrzymali je piłkarze Goł-Transu: