wersja testowa serwisu

Rozwój Elektromobilności w Gminie Sieradz. Wypełnij ankietę

carsharing-4382651_960_720

Gmina Sieradz przystąpiła do stworzenia Strategii Rozwoju Elektromobilności. Celem jest uzyskanie dofinansowania na projekty realizowane w naszej Gminie w zakresie: mobilności, wykorzystania odnawialnych źródeł energii, zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom ruchu.

Strategia jest w całości finansowana ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiskai Gospodarki Wodnej.

- Ze względu na niecodzienną sytuację na świecie (zagrożenie epidemiologiczne) musimy wykorzystać Internet aby ustalić z Państwem projekty, które powinny znaleźć się w Strategii. Chcielibyśmy abyście Państwo współtworzyli ten dokument i podpowiedzieli nam co zrobić w poszczególnych miejscowościach Gminy - czytamy na stronach Urzędu Gminy Sieradz. - Mimo trudnej sytuacji nasza Gmina musi działać i dbać o to aby Wszystkim nam żyło się lepiej. Dlatego właśnie teraz prosimy o szczególne wsparcie. Poniżej znajduje się prosta ankieta do wypełnienia. Liczymy na Państwa pomysły i zaangażowanie.

Rozwój elektromobilności to temat, z którym Gmina Sieradz musi się zmierzyć w kolejnych latach. Jednak pamiętać należy, że to nie tylko ładowarki, elektryczne samochody. To również bezpieczne drogi, chodniki, oświetlenie uliczne, odnawialne źródła energii.

Link do ankiety:  https://forms.gle/B3ZpmqnnZXKQfUDq5