wersja testowa serwisu

Poszukiwania 14-latki zakończone sukcesem. Przebywała z inną poszukiwaną nastolatką

policja

Szczęśliwie zakończyły się prowadzone przez Komendę Policji w Rawie Mazowieckiej poszukiwania zaginionej 14-latki. Funkcjonariusze rano odnaleźli dziewczynę na terenie Sulejowa w powiecie piotrkowskim. Nastolatka cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny.

W drugi dzień Świąt Wielkanocnych, 5 kwietnia, 14-letnia Patrycja samowolnie oddaliła się ze swojego domu rodzinnego. Do 16 kwietnia nie nawiązała kontaktu z rodziną ani z nikim ze znajomych. Początkowo najbliżsi prowadzili poszukiwania na własną rękę, ale mimo poczynionych starań nie udało się im odnaleźć nastolatki. Po kilku dniach zgłosili się do komendy i poinformowali policjantów o zaginięciu.

Funkcjonariusze rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Sprawdzali wszystkie możliwe miejsca, gdzie mogła znajdować się 14-latka. Nie tylko na terenie Rawy Mazowieckiej ale również innych powiatów. Dzięki swojej determinacji i zaangażowaniu mundurowi, sukcesywnie krok po kroku docierali do kolejnych informacji zmierzających do ustalenia miejsca pobytu dziewczyny.

Dzisiaj, 16 kwietnia, wczesnym rankiem w Sulejowie na terenie jednej z posesji kryminalni z Rawy Mazowieckiej odnaleźli zaginioną 14-latkę w obecności innej poszukiwanej 17-latki. Obie przez ten czas przebywały u znajomego. Patrycja cała i zdrowa wróciła pod opiekę rodziny, a 17-latka przekazana została policjantom z Piotrkowa Trybunalskiego.

źródło: KPP w Rawie Mazowieckiej