wersja testowa serwisu

Policjanci z Błaszek mają nowy radiowóz

259-12512_20210120-112216_1
fot. KPP w Sieradzu

Komisariat Policji w Błaszkach wzbogacił się o nowy, oznakowany radiowóz. Jego zakup sfinansowany został w części przez Urząd Gminy w Błaszkach, Urząd Gminy we Wróblewie i Urząd Gminy w Brąszewicach. Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu insp. Cezary Adamczyk podziękował włodarzom gmin za ich finansowe wsparcie w zakupie radiowozu.

Zakup radiowozu możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Gminy w Błaszkach, Wróblewie oraz Brąszewicach. Pozostała część środków finansowych pochodziła z budżetu Policji. Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu insp. Cezary Adamczyk podziękował za wsparcie blaszkowskich policjantów nowym środkiem transportu, które stanowi długofalową inwestycję w bezpieczeństwo mieszkańców gmin. Wyraził wdzięczność za okazane wsparcie i zrozumienie potrzeb lokalnej społeczności. Podkreślił, że z pewnością wpłynie to na wzrost efektywności działań Policji.

Komendant Powiatowy Policji w Sieradzu insp. Cezary Adamczyk na ręce Burmistrza Błaszek Piotra Świderskiego, Wójta Gminy Wróblew Tomasza Woźniaka i Wójta Gminy Brąszewice Karola Misiaka przekazał podziękowanie w formie pamiątkowego listu. Kia Ceed z silnikiem benzynowym o pojemności 1,4 l i mocy 140 KM już wyjechała patrolować miejscowości w gminie Błaszki, Wróblewie i Brąszewicach. Z pewnością nowy radiowóz poprawi komfort pracy funkcjonariuszy, pozwoli im na szybszą reakcję i zwiększy efektywność wykonywanie zadań na rzecz obywateli.

źródło: KPP w Sieradzu