wersja testowa serwisu

Policjanci i druhowie OSP łączą siły w pomocy dla dzieciaków z domu dziecka! Rusza zbiórka darów

zbiorka-zywnosci
Pixabay

Piotrkowscy policjanci udowadniają, że maja wielkie serca! Połączone siły mundurowych z Piotrkowa Trybunalskiego, Gorzkowic, druhów z OSP oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Rozprzy zapraszają do wzięcia udziału w Świątecznej zbiórce dla najmłodszych, którzy są podopiecznymi Domu Małego Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. 

Za niespełna dwa tygodnie, w sobotę, 4 grudnia od godziny 9:00 przy sklepach w Rozprzy oraz Niechcicach odbędzie się Świąteczna Zbiórka. Wszystkie zebrane artykuły zostaną przekazane do Domu Małego Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim. 

- Akcja została zorganizowana przy wspólnym udziale piotrkowskich policjantów, funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Gorzkowicach, druhów Ochotniczej Straży Pożarnej w Rozprzy oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Rozprzy. Tego dnia przy sklepach będzie można spotkać policjantów oraz druhów, którzy będą odbierać przekazane dary - informują policjanci.

Co ważne artykuły, od 29 listopada można także przynosić do strażnicy OSP w Rozprzy. Zbiórka zakończy się 4 grudnia po godzinie 16:30. A czego potrzeba najmłodszym? Najbardziej pilne są produkty spożywcze z długim okresem przydatności, owoce, ale także artykuły higieniczne i kosmetyczne. Wiadomo, że zbiórka dedykowana jest najmłodszym, więc mile widziane będą słodycze.