wersja testowa serwisu

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Działoszynie serdecznie zaprasza na spotkanie on-line z Mikołajem

indeks

Kochane dzieci w tym roku Elfy i Mikołaj odwiedzą Was wygodnie i bezpiecznie, w domu, przez komputer! Dzieci przeniosą się na godzinę do świątecznej krainy, w której mieszkają Elfy i Święty Mikołaj. Oczekiwanie do świąt będzie magiczne i niezapomniane!

W ciągu godzinnej zabawy dzieci spotkają się na żywo z Elfem Przewodnikiem, który poprzez zabawy i zadania znów uchyli rąbka tajemnicy elfowej rzeczywistości. Najmłodszych nie ominie również coroczne spotkanie z najważniejszą osobą w całej Fabryce - Świętym Mikołajem, który mimo swojego zapracowania w zimowym okresie, zwróci się bezpośrednio do każdego dziecka i wywoła uśmiech na jego twarzy.

Przygotowując jedynie laptopa (lub komputer) z kamerą, mikrofonem, dostępem do internetu w bezpieczny sposób przeniesiemy dzieci choć na chwilę do tego magicznego świata.


Spieszcie się i pomóżcie Elfom znów uratować święta!

Spotkanie z Elfami i mikołajem 9.12.2020 r. godz. 14.45

https://wielkafabrykaelfow.pl/online/?fbclid=IwAR3-kzxzsNyKfWD9gfYf6u9yMS4Yytc_myjWmUs2G5mINIqZjL0xLlMc4yA

Ilość miejsc ograniczona zainteresowane osoby podają w wiadomości prywatnej na profilu MGDK lub Julita Bociąga adres email, na który 2 dni przed zaplanowanym wydarzeniem zostanie przesłany link ( MGDK otrzymuje dostęp i przesyła na Państwa adresy, adresy nie są udostępniane dalej). Spotkanie odbędzie się na platformie ZOOM.

Kontakt również Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz tel. 530 712 199

Źródło: Miasto i Gmina Działoszyn