wersja testowa serwisu

Magiczny wieczór w Centrum Kultury w Błaszkach. Świąteczne spotkanie dla dzieci

dsc_0879

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres w roku, kiedy dzielimy się najlepszymi emocjami z innymi ludźmi. W życiu dzieci czas świąt jest momentem magicznym, który pamięta się w całym dorosłym życiu i często wraca do tamtego okresu. Chcąc przekazać magię nadchodzących świąt, 8 grudnia 2019 r. w Centrum Kultury w Błaszkach odbyło się świąteczne spotkanie dla dzieci o równie wymownej nazwie „Magia Świąt".

Na naszych najmłodszych i ich rodziców czekało wiele atrakcji. Spotkanie rozpoczęliśmy od występów dzieci uczęszczających na zajęcia do Centrum Kultury w Błaszkach. Były to występy niezwykle emocjonalne i pokazujące różne talenty naszych podopiecznych, a całość została utrzymana w klimacie Bożego Narodzenia. Nie zabrakło także św. Mikołaja, który rozdawał prezenty grzecznym dzieciom, i ku naszemu zdziwieniu okazało się, że wszystkie dzieci, które przybyły na dzisiejsze spotkanie były grzeczne i wszystkie otrzymały piękne prezenty.

Na naszym spotkaniu świątecznym, najmłodsi mogli zrobić sobie efektowne i kolorowe ubarwienie twarzy w akcencie świątecznym, wykonać wodny tatuaż czy uczestniczyć w warsztatach z tworzenia reniferów, które sprawiły wiele radości naszym najmłodszym. W całym spotkaniu nie zabrakło akcentów świątecznych, nadającym klimat i rozgrzewających nastrój świąt. Wszystkie występy oraz wspaniały klimat udzielił się wszystkim uczestnikom, a czas spędzony w dniu dzisiejszym w Centrum Kultury w Błaszkach był niezwykle baśniowy, co utrwaliły zdjęcia wykonane na obecnej w czasie spotkania foto budki.

W imieniu Burmistrza Błaszek – Piotra Świderskiego oraz Dyrektora Centrum Kultury w Błaszkach – Tomasza Sobczyka, dziękujemy najmłodszym i ich rodzicom za przybycie i wspaniałą zabawę. Życzymy przy tej okazji wspaniałych ciepłych i rodzinnych świąt wszystkim i każdemu z osobna, zwłaszcza naszym najmłodszym, aby Święty Mikołaj przybył z obficie wypełnionym workiem prezentów do ich domów, a święta zagościły w ich sercu przez cały rok i stały się tym okresem, który pamięta się przez całe życie.