wersja testowa serwisu

Leon i Julia - pierwsi urodzeni w Sieradzu

aktualnosci_d07ca24e1a1ba2339c65fcb52d4b6874_view2
fot. Urząd Miasta Sieradz

Chłopczyk o imieniu Leoś jako pierwszy urodził się w Sieradzu w 2021 roku. Przyszedł na świat wieczorem o godz. 20.35. Pierwsza obywatelka naszego miasta urodziła się kolejnego dnia, 2 stycznia o godzinie 11.54. Rodzice nadali małej sieradzance imię Julia.

To właśnie Leon i Julia otworzyli nowe księgi w Urzędzie Stanu Cywilnego Sieradza na 2021 rok. W minionym, na świat w Sieradzu przyszło 1004 dzieci.

Od kilku lat w naszym mieście mali obywatele Sieradza i ich rodzice otrzymują list gratulacyjny od Prezydenta Sieradza Pawła Osiewały, z życzeniami szczęścia i pięknego przezywania nowego życia.

„Ciesząc się Państwa szczęściem życzę dużo uśmiechów i mocy zabawy, łez szczęścia z pierwszego ząbka, słowa, pierwszych kroków. Nowy członek rodziny pochłania całą uwagę szczęśliwych rodziców, dlatego życzę Państwu wytrwałości i odkrywania kolejnych uroków życia w powiększonym gronie rodziny" – czytamy w liście do rodziców. Dołączając do grona sieradzan i sieradzanek najmłodsi i ich rodzice otrzymują bawełnianą czapeczkę z napisem Kocham Sieradz.

Rodzicom i ich pociechom życzymy przed wszystkim zdrowia i wspaniałego Nowego Roku!

źródło: UM Sieradz