wersja testowa serwisu

Koszmarny wypadek w powiecie sieradzkim. Auto roztrzaskało się o drzewo, nie żyje 24-letni mężczyzna

259-139376
fot. KPP w SIeradzu

Złoczewscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w miejscowości Brzeźnio. Zginął 24-letni kierowca BMW. Poszkodowani zostali również dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat, którzy trafili do szpitala. Apelujemy o ostrożność na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj (20 listopada) około godziny 22.30 na ulicy Wspólnej w miejscowości Brzeźnio. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 24-letni mieszkaniec Sieradza kierujący BMW, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

- Niestety na skutek doznanych obrażeń 24-latek poniósł śmierć na miejscu. Dwaj pasażerowie w wieku 16 i 22 lat z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci z udziałem technika kryminalistyki, którzy wykonali oględziny i zebrali ślady związane z wypadkiem. Okoliczności tego wypadku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Sieradzu wyjaśniają policjanci z komisariatu w Złoczewie - mówi asp. sztab. Agnieszka Kulawiecka z KPP w Sieradzu.

Pamiętajmy, że jesienią znacznie pogarszają się warunki drogowe. Słaba widoczność, mgła, śliska nawierzchnia wymuszają na uczestnikach ruchu drogowego zachowanie szczególnej ostrożności. Dlatego wsiadając za kierownicę warto pamiętać, że bezpieczeństwo zależy przede wszystkim od nas. Panująca obecnie aura nie sprzyja szybkiej jeździe. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu.