Kibice Widzewa Łódź z Sieradza obdarowali dzieci z okolicznych szkół, Domu Dziecka i szkółek piłkarskich

esirtsUntitled
fot. Widzew Fan Club Sieradz

Kibice Widzewa Łódź już niejednokrotnie udowodnili, że organizują ciekawe akcje na rzecz lokalnych społeczności. Podobnie jest w Sieradzu, gdzie prężnie działa Fan Club łódzkiego klubu.

W ostatnich dniach delegacja Widzew Fan Club Sieradz spotkała się z najmłodszymi mieszkańcami miasta i okolic (Ostrów i Brąszewice), którzy po wakacyjnej przerwie wrócili do szkolnych ławek. Z okazji rozpoczętego w poniedziałek (4 września) nowego roku szkolnego, kibice obdarowali uczniów upominkami opatrzonymi herbem Widzewa Łódź. 

Ponadto Widzewiacy odwiedzili także Dom Dziecka, który odwiedzają tradycyjnie co rok. Nie zapomnieli również o dzieciach grających w miejscowych szkółkach piłkarskich.

"Od rana w poniedziałek wyruszamy na akcję "Widzewska wyprawka" pod 6 sieradzkich i okolicznych (Ostrów, Brąszewice) szkół podstawowych, gdzie rozdajemy: 6 tysięcy planów lekcji, 12 tysięcy vlepek, 350 zeszytów, ołówki, długopisy, kolorowanki, smyczki, podkładki pod mysz, magnesy. Oprócz podstawówek pakiety gadżetów trafiają również do Domu Dziecka, który jak co roku odwiedzamy. Zostawiamy też plany w dwóch szkółkach piłkarskich, które w najbliższych dniach zostaną rozdane" - czytamy na profilu w serwisie Facebook.