Kabaret CZESUAF wystąpi w Sieradzu! Zaprezentuje zupełnie nowy program

Kabaret CZESUAF wystąpi w Sieradzu! Zaprezentuje zupełnie nowy program

KABARET CZESUAF nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez widzów programie "Przyjęcie", czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym "Skandal!". Występ odbędzie się m.in. w Sieradzkim Centrum Kultury.

Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy.

Występ w Sieradzkim Centrum Kultury (ul. Dominikańska 19, 98-200 Sieradz) odbędzie się w niedzielę (27 listopada). Początek o godzinie 20:00. Bilety można zakupić pod linkami: https://biletyna.pl/event/view/id/232454 oraz https://www.kupbilecik.pl/imprezy/71848/Sieradz/Kabaret+Czesuaf/ a także bezpośrednio w Sieradzkim Centrum Kultury.