Jutrzenka Warta pierwszym półfinalistą wojewódzkich rozgrywek Pucharu Polski

pilka-nozna

Znamy już pierwszego półfinalistę wojewódzkich rozgrywek o Puchar Polski. Jest nim Jutrzenka Warta, która na własnym stadionie wygrała 2:1 z rezerwami ŁKS.

Już przed przerwą bramkarz gości musiał wyjmować piłkę z siatki po trafieniach Adriana Freta oraz Piotra Burskiego. Po pierwszej połowie gospodarze mieli więc dwubramkową zaliczkę, która zapewniła im awans. Po zmianie stron Mikołaj Lipień strzelił wprawdzie gola dla przyjezdnych, jednak było to jedynie trafienie honorowe. Zespół z Łodzi nie odrobił strat i odpadł z dalszej rywalizacji.

Pozostałych półfinalistów poznamy w sobotę 18 lipca. Tego dnia Widzew II podejmie Pelikana Łowicz (godz. 11), RKS Radomsko zmierzy się z Unią Skierniewice (godz. 17), a Warta Sieradz zagra z Polonią Piotrków Trybunalski (godz. 17).