wersja testowa serwisu

Dzień Edukacji Narodowej we Wroczynach

Dzień Edukacji Narodowej we Wroczynach

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej we Wroczynach, przy zachowaniu reżimu sanitarnego, odbyło się ślubowanie uczniów klasy pierwszej i okolicznościowa akademia. Uroczystość ta na stale wpisała się w kalendarz imprez szkolnych. To bardzo ważne wydarzenie nie tylko dla najmłodszych, ale również dla ich rodziców. 

Na uroczystość przybyli zaproszeni goście - Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska, Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Robert Witczak, nauczyciele i rodzice uczniów klasy pierwszej. 

Pierwszaki razem z wychowawczynią przygotowały krótkie przedstawienie, podczas którego zaprezentowały swoje umiejętności. Następnie uczniowie złożyli ślubowanie, z którego będą się wywiązywać podczas całego okresu nauki. Aktu pasowania dokonała Pani Wójt Gminy Kutno Justyna Jasińska. Tym samym pierwszaki stały się pełnoprawnymi uczniami społeczności Szkoły Podstawowej we Wroczynach Uczniowie usłyszeli piękne życzenia, otrzymali upominki i pamiątkowe dyplomy. Wyróżnienia i nagrody dyrektora otrzymali też nauczyciele. To docenienie ich prac za ostatnich dwanaście miesięcy w trudnym roku pandemii.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz zdjęcia: